Miks raamideta rõduklaasid on parim valik?

Steklo raamideta rõduklaasid

Tallinn, Eesti pealinn, on tuntud oma ajaloolise arhitektuuri ja ilusate vaadete poolest. Seetõttu on rõduklaasidel siin eriline roll, ühendades siseruumid välisilmega. Viimastel aastatel on saanud üha populaarsemaks raamideta rõduklaaside kasutamine, ja mitte ilma põhjuseta.

Esiteks annavad raamideta rõduklaasid elamutele ja korteritele avarama ja kaasaegsema ilme. Traditsioonilised klaasid raamiga võivad visuaalselt piirata ruumi ja varjata kauneid vaateid. Raamideta klaaside kasutamine toob siseruumidesse rohkem valgust ja loob illusiooni avaramast ruumist.

Teiseks pakuvad raamideta rõduklaasid paremat kaitset ilmastikutingimuste eest. Tallinnas, kus kliima võib olla ettearvamatu, on oluline, et klaasid oleksid vastupidavad tuulele, vihmale ja külmale. Raamideta rõduklaasid on karastatud ja seega väga tugevad, mis tagab nende vastupidavuse ekstreemsetes tingimustes.

Kolmandaks on raamideta rõduklaasidel esteetiline väärtus. Need sulanduvad suurepäraselt ümbritseva arhitektuuriga, säilitades samas kaasaegse joone. Tallinnas, kus ajalugu kohtub kaasaegsusega, on oluline, et uued lahendused ei rikuks linna üldpilti, vaid täiendaksid seda.

Raamideta rõduklaasid sobivad suurepäraselt ka ebatavalise kujuga rõdudele nii kortermajades kui ka eramajades.

Lisaks tasub mainida, et Tallinnas on plastikust rõduakende paigaldamine keelatud juba mitu aastat. See otsus on tehtud Tallinna Linnavalituse poolt nii linna visuaalse esteetika, kui ka keskkonnasõbralikkuse kaalutlustel. Raamideta rõduklaasid on seega mitte ainult stiilne, vaid ka linna poolt valitud lahendus, rõhutades vastavust kohalikele ehitusnormidele ja keskkonnasõbralikele põhimõtetele.