Klaasist piirded

Klaasist piirdeid kasutatakse peamiselt avalikes kohtades (kaubanduskeskused, restoranid, kohvikud, hotellid). Need on saanud populaarseks ka eluruumides, rõdudel ja terrassidel.

Klaasist rõdu- ja terrassipiirded.

Kui soovite rõdule, lodžale või terrassile astudes kogeda, et teie ümber on hingekosutav vaba ruum, tellige klaasist piirded!

Klaasist trepipiirded.

Kaasaegses sisekujunduses kasutatakse väga sageli klaasist trepipiirdeid. Need võimaldavad disainida ühtaegu usaldusväärseid, vastupidavaid ja turvalisi sisustuselemente. Samal ajal säilib täielikult ruumi elegants ja avarus.

Klaasist rõdu-, terrassi- ja trepipiirete eelised:

  • turvaline – toote kaunistamiseks kasutatavad materjalid ei vähenda selle tugevust;
  • lihtne kasutada – konstruktsioon ei vaja erilist hoolt, piisab lihtsalt pesemisest; läbipaistvad rõdu- või terrassipiirded suurendavad nähtavust ja tagavad maksimaalse loomuliku valguse;
  • dekoratiivsed omadused – saate tellida rõdu- või terrassipiirde värvilisest või mattklaasist , samuti mustrilisest klaasist;

Meie spetsialistide meeskond paigaldab klaasist piirdeid Tallinnas, Tartus ja kogu Eestis kvaliteetselt ja lühikeste ooteaegadega ning kõiki kliendi soove arvesse võttes.

Kirjutage meile, kui selle kategooria tooted pakuvad Teile huvi.
Me uurime Teie hinnapäringu ning vastame kolme tööpäeva jooksul.

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
11 + 8 =
Lahendage see lihtne matemaatikaülesanne ja sisestage tulemus. Nt 1 + 3 jaoks sisestage 4.