Klaasist piirded

Klaasist piirdeid kasutatakse peamiselt avalikes kohtades (kaubanduskeskused, restoranid, kohvikud, hotellid). Need on saanud populaarseks ka eluruumides, rõdudel ja terrassidel.

Klaasist rõdupiirded ja terrassipiirded.

Kui soovite rõdule, lodžale või terrassile astudes kogeda, et teie ümber on hingekosutav vaba ruum, tellige klaasist piirded!

Klaasist trepipiirded.

Kaasaegses sisekujunduses kasutatakse väga sageli klaasist trepipiirdeid. Need võimaldavad disainida ühtaegu usaldusväärseid, vastupidavaid ja turvalisi sisustuselemente. Samal ajal säilib täielikult ruumi elegants ja avarus.

Klaasist rõdupiirded, terrassipiirded ja trepipiirded. Eelised:

  • turvaline – toote kaunistamiseks kasutatavad materjalid ei vähenda selle tugevust;
  • lihtne kasutada – konstruktsioon ei vaja erilist hoolt, piisab lihtsalt pesemisest; läbipaistvad rõdu- või terrassipiirded suurendavad nähtavust ja tagavad maksimaalse loomuliku valguse;
  • dekoratiivsed omadused – saate tellida rõdu- või terrassipiirde värvilisest või mattklaasist , samuti mustrilisest klaasist;

Meie spetsialistide meeskond paigaldab klaasist piirdeid Tallinnas ja Harjumaal kvaliteetselt ja lühikeste ooteaegadega ning kõiki kliendi soove arvesse võttes.Taotle järelmaksu Liisi kaudu.

Kirjutage meile, kui selle kategooria tooted pakuvad Teile huvi.
Me uurime Teie hinnapäringu ning vastame kolme tööpäeva jooksul.

9 + 2 =
Lahendage see lihtne matemaatikaülesanne ja sisestage tulemus. Nt 1 + 3 jaoks sisestage 4.